22 listopada 2011

EYEleds.pl — nowy serwis + promocja!

Promocyjny rabat 5% na wszystkie produkty EYEleds®

Popularność opraw EYEleds® zmotywowała nas do przygotowania specjalnego serwisu www poświęconego wyłącznie rodzinie produktów EYEleds.

O oprawach EYEleds pisaliśmy już w newsletterze "Rozmiar ma znaczenie", w czerwcu zeszłego roku. Zapraszamy do przypomnienia sobie tego newslettera oraz do odwiedzenia nowego serwisu www.eyeleds.pl.

www.eyeleds.pl
www.eyeleds.pl

Promocja na oprawy EYEleds®

Z okazji uruchomienia serwisu eyeleds.pl przygotowaliśmy dla naszych prenumeratorów wyjściowy rabat 5% na wszystkie oprawy i akcesoria EYEleds, ważny do końca roku. Dodatkowo wystawiliśmy na Allegro kilka zestawów opraw Floorleds w cenach obniżonych o 10-20% - kto pierwszy ten lepszy!


Dołącz do nas na Facebooku!

Będziemy publikować użyteczne informacje dotyczące oświetlenia LED i oświetlenia światłowodowego w zastosowaniach dekoracyjnych, architektonicznych i profesjonalnych. Będziemy inspirować, pokazywać konkretne rozwiązania, produkty i ciekawe realizacje oświetleniowe.
Chętnie udzielimy technicznych i merytorycznych porad związanych z oświetleniem LED i światłowodowym. Nie ominą Cię świetne okazje - informacje o promocjach i wyprzedażach będziemy w pierwszej kolejności publikować na Facebooku.

Dołącz do nas na Facebooku!

Już niebawem opiszemy dwie realizacje: pierwsza to niezwykle ciekawa instalacja oświetleniowa w Warszawie, druga to system profesjonalnego oświetlenia LED uzupełnionego światłem lasera w pewnym polskim muzeum. Zapraszamy na nasz facebookowy profil.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

tel.: 42 689 12 00 | e-mail: info@twojeledy.pl

Mieliśmy przyjemność gościć Państwa na naszej prezentacji z cyklu spotkań DESIGN. Jeżeli nie życzycie sobie Państwo otrzymywać w przyszłości żadnych informacji od naszej firmy prosimy o wysłanie na adres newsletter@swiatlowody.com e-maila o temacie UNSUBSCRIBE lub kliknięcie w USUŃ.

Newsletter ze szczegółami realizacji oraz opisami ciekawych produktów będziemy przesyłać do Państwa nie częściej niż raz w miesiącu.

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące przedstawionej realizacji prosimy o kontakt na adres e-mail info@swiatlowody.com.

(c) Copyright 2011 Alfa-Zeta Spółka z o.o.