5 marca 2012

My name is Beam, Mini Beam.

Oprawa oświetleniowa LED

Wpadł nam w ręce trochę  przypadkiem, przy okazji zapoznawania się z całą serią fantastycznych opraw EYEleds Floorleds. Nasz mały bohater jest umieszczony na końcu katalogu i gdyby nie rekomendacja kolegów z Holandii prawdopodobnie nigdy byśmy go nie odkryli.

Pierwszą rzeczą, jaka przychodzi na myśl, gdy bierze się go do ręki to to, że jest zaskakująco mini. Skoro mały, to pewnie „mało” świeci. Akurat w tym przypadku, rozmiar nie ma znaczenia. Okazało się że dysponuje on bardzo dobrym strumieniem świetlnym - aż 120 lumenów (porównywalna moc z 10W żarówką halogenową)  i co więcej barwa światła 6500K również wygląda imponująco ( dodatkowo jest wersja 93 lumenów o barwie ciepłej białej 3000K).

Aluminiowa matowa obudowa i konstrukcja dająca możliwości ustawienia kierunku świecenia praktycznie wszędzie tam gdzie jest to potrzebne (kąt świecenia 30 stopni) wygląda super.

No i jeszcze guziczek. Na małej obudowie jest ukryty mały guzik. Okazało się że służy on  do sterowania jasnością lampy. Dzięki temu możemy ustawić jasności każdej lampy osobno dopasowując natężenie oświetlenia do obiektu. Dodatkowo MiniBeam ma pamięć ustawień i w razie wyłączenia zasilania po ponownym uruchomieniu będzie świecił z ustawioną jasnością.

Na dodatek można go zasilać napięciem od 8V do 30V prądu stałego, dzięki czemu możemy użyć  go w domu z zasilaczem 12V, albo w samochodzie, albo w autobusie, albo w samochodzie ciężarowym, albo na jachcie, albo w przyczepie, albo...

Jeżeli Mini za mały, ma brata. Poważnego Beama dysponującego strumieniem 250 lm (porównywalna moc z żarówką halogenową 20W). Razem na pewno poradzą sobie z dokładnym i energooszczędnym oświetleniem elementów umieszczonych w gablotach, wnękach, szafkach itd...

Reasumując:Chcecie poznać panów Mini Beam’a & Beam’a osobiście? Zapraszam...

Bartłomiej Chmiel
Specjalista d/s oświetlenia
e: bartlomiej.chmiel@alfazeta.pl
t: 42 689 12 00


Dołącz do nas na Facebooku!

Będziemy publikować użyteczne informacje dotyczące oświetlenia LED i oświetlenia światłowodowego w zastosowaniach dekoracyjnych, architektonicznych i profesjonalnych. Będziemy inspirować, pokazywać konkretne rozwiązania, produkty i ciekawe realizacje oświetleniowe.
Chętnie udzielimy technicznych i merytorycznych porad związanych z oświetleniem LED i światłowodowym. Nie ominą Cię świetne okazje - informacje o promocjach i wyprzedażach będziemy w pierwszej kolejności publikować na Facebooku.

Dołącz do nas na Facebooku!

a otrzymasz 5% rabatu na cały asortyment oświetlenia LED :-)


Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

tel.: 42 689 12 00 | e-mail: info@twojeledy.pl

Mieliśmy przyjemność gościć Państwa na naszej prezentacji z cyklu spotkań DESIGN. Jeżeli nie życzycie sobie Państwo otrzymywać w przyszłości żadnych informacji od naszej firmy prosimy o wysłanie na adres newsletter@swiatlowody.com e-maila o temacie UNSUBSCRIBE lub kliknięcie w USUŃ.

Newsletter ze szczegółami realizacji oraz opisami ciekawych produktów będziemy przesyłać do Państwa nie częściej niż raz w miesiącu.

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące przedstawionej realizacji prosimy o kontakt na adres e-mail info@twojeledy.pl.

(c) Copyright 2012 Alfa-Zeta Spółka z o.o.