27 czerwca 2011

Mała oprawa, WIELKI efekt

Oprawa LED Collingwood WL060

Collingwood WL060

Mała, elegancka, niezwykle jasna, a przy tym energooszczędna oraz odporna na warunki pogodowe – przedstawiamy Państwu oprawę LED Collingwood WL060.

Poza walorami estetycznymi zastosowana oprawa ma szereg innych zalet. W oprawie zastosowano dwa 1W źródła światła LED. Górne oświetla akrylowy walec, który pełni funkcję dekoracyjną, a dolna oświetla przestrzeń pod oprawą. Pomimo bardzo małej mocy oprawa daje strumień świetlny na poziomie 108lm i w zupełności wystarcza do oświetlenia części tarasu lub strefy przed drzwiami wejściowymi.Oprawy Collingwood WL060 oświetlające taras przy drzwiach od strony ogrodu.

Dodatkowym atutem zastosowanej oprawy jest fakt, że podłącza się ja bezpośredni do 230V AC. Można się zatem zdecydować na montaż takich opraw na elewacji na samym końcu inwestycji i nie trzeba przewidywać miejsca na zasilacz.


Oprawy Collingwood WL060 oświetlające taras przy drzwiach od strony ogrodu.

Szczelność IP65 umożliwia zastosowanie tej oprawy w zewnętrznych realizacjach. Małe gabaryty oraz niewielki ciężar oprawy pozwalają na zamontowanie jej krótkimi wkrętami w warstwie ocieplenia budynku , bezpośrednio pod tynkiem.

Każdy właściciel domu wie ile to przyjemności - mieszkać na swoim, w ładnym miejscu. Jednocześnie każdy wie też ile to obowiązków i rzeczy, o których należy pamiętać. Na przykład gaszenie świateł przed pójściem spać.

Oprawy WL060 zużywają na tyle mało energii elektrycznej, że nawet jeśli zdarzy się zapomnieć o ich wyłączeniu, nie poniesiemy zbyt wysokich kosztów.

24h nieprzerwanej pracy takiej oprawy kosztuje tylko 38 groszy!


Oprawy Collingwood WL060 oświetlające taras przy drzwiach od strony ogrodu. 


Oprawa Collingwood WL060 nad drzwiami wejściowymi.

Więcej zdjęć można obejrzeć na stronie:
https://picasaweb.google.com/AlfaZetaLtd/OprawaLEDCollingwoodWL060 
 
tel.: 42 689 12 00 | e-mail: info@twojeledy.pl

Mieliśmy przyjemność gościć Państwa na naszej prezentacji z cyklu spotkań DESIGN. Jeżeli nie życzycie sobie Państwo otrzymywać w przyszłości żadnych informacji od naszej firmy prosimy o wysłanie na adres newsletter@swiatlowody.com e-maila o temacie UNSUBSCRIBE lub kliknięcie w USUŃ.

Newsletter ze szczegółami realizacji oraz opisami ciekawych produktów będziemy przesyłać do Państwa nie częściej niż raz w miesiącu.

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące przedstawionej realizacji prosimy o kontakt na adres e-mail info@swiatlowody.com.

(c) Copyright 2011 Alfa-Zeta Spółka z o.o.