Podziel się:

Katalog produktów › Taras › PowerEYE HP 180 Outdoor Twin


EYELEDS

PowerEYE HP 180 Outdoor Twin

biały ciepłyPRO2,6WIP6712V DC3
lata

PowerEYE HP (High Performance) 180 Outdoor Twin to nowoczesne, niezwykle dekoracyjne oświetlenie LED do zastosowań zewnętrznych. Świetnie sprawdza się jako wytyczające drogi dekoracyjne „markery” oraz jako oświetlenie akcentujące.

Oprawy PowerEYE HP 180 Outdoor Twin posiadają identyczny system okablowania i połączeń „plug and play” o klasie szczelności IP67, co model Outdoor Basic - dzięki temu oprawy instaluje się szybko i łatwo. Idealnie nadają się do montażu w schodach, ścianach, alejkach, chodnikach, podjazdach, nabrzeżach, pomostach i tym podonych elementach krajobrazu.

Oprawy wykonane są z wysokogatunkowego, anodyzowanego aluminium w kolorze ciemnoszarym. Źródłem światła są dwa nowoczesne LEDy Cree, dające jasne ciepłe światło o strumieniu świetlnym 180 lumenów (2 x 90lm) i kącie rozsyłu 70° - światło wydobywa się przez 2 podłużne wycięcia w oprawie.

producentEYELEDS
kod produktuPEHP360OUTDOORTWIN
zastosowanieprodukt do zastosowań profesionalnych
moc świecenia2,6W
dostępne kolory światłabiały ciepły
klasa szczelnościIP67
materiał obudowyaluminium
kolor obudowyszary
wymiaryØ70mm × 83, wpust: Ø50mm × 60mm
zasilanie12V DC
strumień świetlny180lm
efektywność świetlna69lm/W
źródło światłaLED Cree
czas świeceniado 50 tys. godz.
temperatura barwowa2700K
kąt rozsyłu2 x 70°
maksymalna temp. obudowy45°C
temperatura pracy-10°C do +40°C
gwarancja3 lata

Produkty do zastosowań profesionalnych cechuje najwyższa jakość i niezawodność, wydłużona gwarancja - nawet do 7 lat, certyfikaty, zgodność z rygorystycznymi normami oraz szczegółowa dokumentacja techniczna.
Zobacz wszystkie produkty LED do zastosowań profesjonalnych.

Prezentowane na stronie ceny są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1.Kodeksu Cywilnego